•  Jolanta Sołtys
      • Jolanta SołtysDyrektor
      •  Beata Podleśna-Kaczor, język polski
      • Beata Podleśna-Kaczor, język polskiWicedyrektor
      •  Agnieszka Kula, j.polski, Edb, wych. kl. 8
      • Agnieszka Kula, j.polski, Edb, wych. kl. 8
      •  Jolanta Augustyńska, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3
      • Jolanta Augustyńska, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3
      •  Aneta Gołofit, edukacja przedszkolna gr. III, logopedia
      • Aneta Gołofit, edukacja przedszkolna gr. III, logopedia
      •  Iwona Domownik, plastyka, technika, wdż, biblioteka, wych. kl.6b
      • Iwona Domownik, plastyka, technika, wdż, biblioteka, wych. kl.6b
      •  ks. Marcin  Wójtowicz, religia
      • ks. Marcin Wójtowicz, religia
      •  Małgorzata  Klejszmit, matematyka, technika, wdż, wych. kl. 5
      • Małgorzata Klejszmit, matematyka, technika, wdż, wych. kl. 5
      •  Anita Wojniak-Kołodziejak, wychowanie fizyczne.,   j. angielski, wych.kl. 7
      • Anita Wojniak-Kołodziejak, wychowanie fizyczne., j. angielski, wych.kl. 7
      •  Agnieszka Wysokińska, nauczyciel świetlicy
      • Agnieszka Wysokińska, nauczyciel świetlicy
      •  Magdalena Kasperek, edukacja przedszkolna gr. II
      • Magdalena Kasperek, edukacja przedszkolna gr. II
      •  Anna Kłaczkiewicz, edukacja przedszkolna gr. III
      • Anna Kłaczkiewicz, edukacja przedszkolna gr. III
      •  Kinga Król, edukacja przedszkolna gr. IV
      • Kinga Król, edukacja przedszkolna gr. IV
      •  Jolanta Turowska, edukacja przedszkolna, gr. Słoneczka, Nasutów
      • Jolanta Turowska, edukacja przedszkolna, gr. Słoneczka, Nasutów
      •  Klaudia Skomorowska, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1a
      • Klaudia Skomorowska, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1a
      •  Marta Antczak - Wójtowicz, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2
      • Marta Antczak - Wójtowicz, edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2
      •  Marcin Anyszek, wychowanie fizyczne, świetlica, wych. kl. 4
      • Marcin Anyszek, wychowanie fizyczne, świetlica, wych. kl. 4
      •  Agnieszka Filanowska, wychowanie przedszkolne, gr. Biedronki, Nasutów
      • Agnieszka Filanowska, wychowanie przedszkolne, gr. Biedronki, Nasutów
      •  Paulina Budzyńska, wychowanie przedszkolne, gr.1
      • Paulina Budzyńska, wychowanie przedszkolne, gr.1
      •  Agata Budzyńska, chemia, fizyka
      • Agata Budzyńska, chemia, fizyka
      •  Jerzy Czubacki, historia, wos, wychowawca świetlicy
      • Jerzy Czubacki, historia, wos, wychowawca świetlicy
      •  Monika Sławińska , muzyka, chór szkolny
      • Monika Sławińska , muzyka, chór szkolny
      •  Izabela Fit, wychowanie przedszkolne gr. I
      • Izabela Fit, wychowanie przedszkolne gr. I
      •  Małgorzata Górna, psycholog szkolny, n-l wspomagający
      • Małgorzata Górna, psycholog szkolny, n-l wspomagający
      •  Danuta Ikwanty, religia, wychowanie przedszkolne gr. IV
      • Danuta Ikwanty, religia, wychowanie przedszkolne gr. IV
      •  Paulina Kaznowska, matematyka, informatyka
      • Paulina Kaznowska, matematyka, informatyka
      •  Marlena Lewandowska, n-l wspomagający
      • Marlena Lewandowska, n-l wspomagający
      •  Izabela Siłuch , geografia, przyroda, biologia, wych. kl. 6a
      • Izabela Siłuch , geografia, przyroda, biologia, wych. kl. 6a
      •  Joanna Wojewoda - Fortuna, j. niemiecki
      • Joanna Wojewoda - Fortuna, j. niemiecki
      •  Katarzyna Sabat, edukacja wczesnoszkolna, kl. 1b
      • Katarzyna Sabat, edukacja wczesnoszkolna, kl. 1b
    • Kontakty

      • ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich Przedszkole
      • sekretariat@zpodys.pl
      • Godziny pracy sekretariatu 7:45 - 14:45
      • 81 756 13 14
      • ul.Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn
      • Inspektor Ochrony Danych kzolkiewska.iod@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych