Aktualności

15-12-2023

WIZYTA W WIOSCE ŚW. MIKOŁAJA

DZIECI Z GRUPY SÓWKI ORAZ UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH

Uczniowie klas pierwszych oraz dzieci przedszkolne z grupy SÓWKI miały okazję pojechać do Bałtowa, aby zwiedzić Wioskę Świętego Mikołaja. Program wycieczki był bogaty w różne atrakcje. 

Chata Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj, zawsze uśmiechnięty i serdeczny, witał każdego gościa, dzieląc się opowieściami i świątecznymi przysmakami. Uczniowie poczuli tą magię, przypominającą o cudzie świąt i radości z dzielenia się miłością.

Bajkowa Kraina Lodu

Śnieżna Kraina skrywająca w swoim wnętrzu najsłynniejsze postaci z bajek — Elzę i Olafa. Tajemnicze, lodowe korytarze przeniosły uczniów w świat Disney’a. 

Zimowe kino

Na ekranie ożywają ulubione świąteczne historie!  Seans „Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna”, gdzie humor i świąteczna przygoda dały niezapomniane wrażenia. 

Karuzela wiedeńska

Karuzela jak z bajki! Spełnienie marzeń zostania księżniczką na białym koniu, bądź księciem pędzącym w swojej karocy. To był obowiązkowy punkt programu!

Szopka świąteczna

To urokliwy zakątek, w którym sympatyczne zwierzątka gromadzą się wokół ciepłego, słomianego szałasu. W tej idyllicznej scenerii dzieci zobaczyły osiołki, owieczki i kózki. 

Warsztaty ozdabiania pierników

W osadzie Elfów znajduje się główna pracownia, serce wszystkich działań, gdzie uczniowie dekorowali pierniczki. Każdy według własnego pomysłu. 

Wizyta w Bałtowie była pięknym czasem, który wprowadził dzieci w najbardziej magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi. 

 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com