Aktualności

13-11-2023

ZAWODY RUGBY TAG

Dnia 09.11.2023r. na hali sportowej KUL przy ul. Konstantynów w Lublinie, odbył się turniej eliminacyjny Szkolnej Ligi Rugby Tag. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w 2 kategoriach: klasa 4, klasa 6. W kategorii klas czwartych nasi uczniowie zajęli 3 miejsce. W  kategorii klas szóstych zajęliśmy 2 miejsce, co daje możliwość do reprezentowania szkoły w Finale Województwa Lubelskiego już 23 listopada 2023r.

Naszą szkołę reprezentowali w klasach czwartych: Oliwier Walczak, Franciszek Marczewski, Bartosz Kurzempa, Igor Boryca, Jakub Snopkowski, Julka Duda, Aleksandra Budzyńska, Sandra Woźniak, Leon Grądzki.

W klasach szóstych wystąpili: Tymon Grądzki, Szymon Małyska, Szymon Rosłan, Bartosz Porzak, Zuzanna Piłat, Wiktor Budzyński, Anna  Buzek-Czarnolas, Amelia Kupisz, Julka Kawczyńska.

GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom za walkę do końca i determinację. Życzymy dalszych sukcesów sportowych w dyscyplinie szkolnej RUGBY TAG! 

Opiekun: Marcin Anyszek

 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com