Aktualności

11-09-2023

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

ZBIERAMY TALENCIAKI DLA NASZEJ SZKOŁY!

Zapraszamy serdecznie do kolejnej edycji programu LIDL „Szkoły pełne talentów”. Robiąc codzienne zakupy w Lidlu, można wspierać naszą szkołę!

Celem akcji jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 01.09.2023 do 05.11.2023.

Pudełka, do których można wrzucać zdobyte Talenciaki znajdują się przy wejściu do szkoły. Kupony można przekazać także nauczycielom lub zostawić w sekretariacie.

TALENCIAKI

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com