Aktualności

04-09-2023

... No to lecimy ...

Inauguracja roku szkolnego w ZPO Dys

Nie 1  jak zazwyczaj lecz dzisiaj, 4 września w Naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Po powitaniu uczniów, ich rodziców i grona nauczycielskkiego oficjalnego rozpoczęcia roku szkonego dokonała Pani dyrektor Jolanata Sołtys. Z niekłamaną radością przyjęła oczywiście najmłodszych uczniów a więc klas pierwszych, którym przedstawiła ich wychowawczynie z klasy 1a Panią Monikę Chamerę i z klasy 1b Panią Klaudię Skomorowską. Swoją wychowawczynię poznali także uczniowie klasy 4 a jest nią Pani Iza Siłuch.

Wszystkim uczniom życzymy jak najwspanialszych chwil spędzonych w murach Naszej szkoły i oczywiście samych najlepszych ocen. Powodzenia - No To Lecimy ...

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com