Aktualności

rugby
18-05-2023

ZAWODY RUGBY TAG

17.05.2023r. na obiektach KS Budowlani przy ul. Krasińskiego 11, odbył się turniej eliminacyjny w Rugby Tag. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w 2 kategoriach: klasa 5, klasa 6. W kategorii klas piątych nasi uczniowie zajęli 4 miejsce . W  kategorii klas szóstych zajęliśmy 2 miejsce

Naszą szkołę reprezentowali w klasach piątych: Zuzanna Piłat, Bartosz Porzak, Szymon Małyska, Szymon Rosłan, Wiktor Budzyński, Daria Kozłowska, Amelia Kupisz, Gabriela DudaW klasach szóstych wystąpili: Szymon Muzyka, Filip Duda, Hubert Stefaniak, Jakub Balcerek, Jan Marczewski, Adrian Dolatowski, Igor Saba, Rafał Żmuda.

Uczniowie, po raz pierwszy wzięli udział w tego typu rozgrywkach.  GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom za walkę do końca i determinację. Życzymy dalszych sukcesów sportowych w nowej dyscyplinie szkolnej RUGBY TAG! 

Opiekun: Marcin Anyszek

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com