Aktualności

CZYTANIE
16-05-2023

XVII KONKURS PIEKNEGO CZYTANIA DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH

"Książka - to mistrz co darmo nauki udziela, kto ją lubi, doradcę ma i przyjaciela" ~ Ambroży Grabowski

Pod tym hasłem w SP w Krasieninie, odbył się XVII konkurs pięknego czytania dla uczniów klas trzecich. Udział wzięło dwudziestu trzech trzecioklasistów z  naszej gminy. Wszyscy pokazali klasę czytając przygotowane przez siebie utwory literackie oraz wylosowane teksty o tematyce dedyktywistycznej.  Z naszej szkoły do rywalizacji stanęła Laura Tyszczuk, Oliwia Wiedeńska oraz Olaf Zaranko, który otrzymał wyróżnienie. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne podziękowania za udział w konkursie w formie książki pod tytułem ,,Tajemniczy ogród,, Frances Hodgson Burnet.

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com