Aktualności

I GMINNY KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ "DŹWIĘKI SŁÓW"
17-03-2023

I GMINNY KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ "DŹWIĘKI SŁÓW"

Sukces naszych uczniów w I Gminnym Konkursie Poezji Śpiewanej

15 marca, w Szkole Podstawowej w Jakubowicach Konińskich, odbył się I Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej "Dźwięki słów". Wzięło w nim udział czternastu uczniów z sześciu szkół leżących na terenie gminy Niemce. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczestników: Hanna Drozd i Maciej Lewandowski z klasy 4 oraz Zuzanna Piłat z klasy 5. Hania wykonała utwór z repertuaru Sanah pt. "Sen we śnie", Maciek - "Wciąż przed siebie", który wykonuje zespół U Studni, zaś Zuzia "Próbę krajobrazu" zespołu Do Góry Dnem. Wiele ćwiczeń i prób poświęconych przygotowaniom do konkursu zostało docenione przez jury. Zuzia zdobyła 3 miejsce, zaś Maciek wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy laureatom!

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com