Aktualności

bal karnawałowy
14-02-2023

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE!

ODDZIAŁ ZAMIEJSCOWY PRZEDSZKOLA W NASUTOWIE
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły! Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 14.02.2023 r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, czarownice, strażaków ,policjantów, Spider-Mana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Każde dziecko idące do domu otrzymało balon jako miłe wspomnienie tego dnia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, na których nasze przedszkolaki prezentują się w strojach podczas tej wyjątkowej karnawałowej zabawy.

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com