Aktualności

NIEZAPOMNIANE MELODIE
17-02-2023

Sukces Kornelii Masłowskiej w XVI Powiatowym Festiwalu Piosenki "Niezapomniane melodie"

II miejsce Kornelii Masłowskiej oraz udział naszych uczniów w konkursie piosenki w Ciecierzynie

16 lutego, w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie, odbył się XVI Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane melodie". W tym roku motywem przewodnim były utwory, które skomponował Romuald Lipko. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów. W kategorii klas 0-3 wystąpił zespół wokalny "Dziewczynki malinki" w składzie: Zuzanna Zabielska, Zuzanna Stefaniak oraz Nadia Furmanowicz prezentując piosenkę "Malinowy król" z repertuaru Urszuli. Solistką w tej kategorii była Kornelia Masłowska, która zaśpiewała piosenkę "Aleja gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej. Swoim pięknym wykonaniem zachwyciła jurorów zdobywając II miejsce! W kategorii klas 4-6 reprezentowała nas Zuzanna Piłat, wykonując piosenkę Anny Jantar "Nic nie może wiecznie trwać", zaś w kategorii zespołów z klas 7-8 wystąpił duet - Alicja Stefaniak i Dominika Pyda, śpiewając "Takie tango" z repertuaru zespołu Budki Suflera. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy występów!

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com