Aktualności

Silly Songs 2023 - Krasienin
13-02-2023

Silly Songs 2023

Konkursu piosenki angielskiej Silly Songs 2023 w Krasieninie

Podczas tegorocznej edycji konkursu 3 lutego 2023 roku nasza szkoła wystawiła bardzo mocną reprezentację, która łącznie zdobyła dwie statuetki i jedno wyróżnienie. Do konkursu przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy, poziom był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczyły długie narady konkursowego jury.

Zespół uczniów klasy II w składzie Hanna Boguszewska, Liliana Pocheć, Lena Mitrut, Natalia Małkowicz, Wiktoria Sobiegraj, Martyna Lewandowska, Igor Capała, Jakub Ikwanty, Szymon Lis zwyciężył w konkursie piosenki angielskiej w kategorii zespoły klas I-III. Zespół przygotowywał się do występu pod opieką wychowawczyni p. Jolanty Augustyńskiej i p. Pawła Danilczuka.  Zespół zaprezentował piosenkę Rockin’ around the Christmas Tree  z repertuaru Brendy Lee

Maja Mitrut uczennica klasy VI zdobyła drugie miejsce w kategorii solistów z klas IV-VIII z piosenką z repertuaru Olivii Rodrigo Driver’s License, a uczennica klasy VIII A Alicja Stefaniak za wykonanie utworu Sama Smitha I’m not the only one  zdobyła wyróżnienie. 

Do konkursu stanęły również Lena Szurek z kl. V, Agata Tomasiak z kl. VI oraz Antonina Ulanowska z kl. VII.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów !!!

 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com