Aktualności

Koncert kolęd i pastorałek
15-01-2023

Koncert kolęd i pastorałek

Rozśpiewana cała społeczność szkolna ZPO Dys

W dniu 12.01.2023 r w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu całej braci szkolnej. Podczas koncertu wręczono nagrody laureatom Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce. Śpiewali uczniowie  jak również kadra pracownicza i zaproszeni goście, wśród których nie brakowało  naszych kochanych Dziadków , Rodziców oraz przedstawicieli Władz Gminy. Koncert uświetnił występ zespołu wokalno-muzycznego Chodu, pod kierownictwem pani Mileny Lis-Rudzkiej  - pracownika naszej szkoły. 

Tak spędzone chwile zapadną wszystkim na długo w pamięci i bez wątpienia będą zachętą do corocznych obchodów bożonarodzeniowego kolędowania.

 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com