Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dzisiaj w naszej szkole uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Pani Dyrektor Jolanta Sołtys szczególnie ciepłymi słowami powitała tych, którzy próg szkoły przekroczyli po raz pierwszy. Dla wszystkich będzie to rok wytężonej pracy, ale i nowych przyjaźni, rozwijania własnych talentów i zainteresowań.

W 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej uczciliśmy minutą ciszy poległych na frontach. Następnie Pani Dyrektor przedstawiła grono pedagogiczne oraz plan pracy naszej placówki.

Glos zabral również Pan Krzysztof Urbaś, Wójt naszej Gminy, dzieląć się z nami przemyśleniami dotyczącymi rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz planami Gminy na nowy rok. Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w dzisiejszej uroczystości, a Uczniom życzymy dobrego roku szkolnego 2019/2020! 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com