Aktualności

W poszukiwaniu wiosny

Uczniowie naszej szkoły wyruszyli dzisiaj na poszukiwanie wiosny. Drugoklasiści odbyli wiosenne podchody z zadaniami, które musieli wykonać. Było wesoło i zabawnie! Koperty z zadaniami ukryte były w różnych miejscach, czasami trudnych do odnalezienia. Dzieci poradziły sobie jednak doskonale. Po drodze spotkalismy naszych przedszkolaków, niosących piękną marzannę - symbol odchodzącej zimy. Piątoklasiści podczas lekcji w terenie poszukiwali zwistunów wiosny w przyrodzie. To, co udało im się zaobserwować uwiecznili na fotografii. Dłuższy dzień, mocniejsze słońce - to wszystko sprawia, że mamy więcej ochoty na zabawy na świeżym powietrzu. A więc... WITAJ WIOSNO!

Zapraszamy do naszej wiosennej galerii.

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com