Aktualności

Konkurs piosenki patriotycznej

Dzisiaj podczas Powiatowego Festiwalu piosenki patriotycznej "Niezapomniane Melodie" konkurencja i rywalizacja były ogromne!  Temat  przewodni Festiwalu i ilość śpiewających dzieci wskazywały na duże zainteresowanie muzycznymi utworami patriotycznymi oraz chęć ich zaprezentowania, szczególnie w 100 lecie Niepodległości. Tym bardziej cieszy nas wygrana naszych przedszkolaków i uczniów szkoły. Nasze przedszkolaki: Maja Manel, Maciuś Lewandowski, Kubuś Zaniuk, zajęły II miejsce, wykonując piosenkę pt. "Co to jest niepodległość?". Występ był niezwykle wzruszający. Dzieci do występu przygotowały nauczycielki wychowania przedszkolnego pani Ania Kłaczkiewicz i pani Agnieszka Siegieda. Nasze uczennice Zuzanna Piłat z kl. 1a i Patrycja Lipska z kl.7a otrzymały nagrody specjalne, Zuzia zaśpiewała piękny utwór pt. "Tu wszędzie jest moja ojczyzna", a Patrycja utwór pt. "O mojej ojczyźnie. Dzieci do występu przygotowywała pani Karolina Długosz, nauczyciel muzyki i szkolnego chóru. 

Dzieciom i Pani serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów i talentu! 

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com