Aktualności

Jak zabawa to tylko z nami!

Kolejny Festyn Rodzinny "Bawmy się Razem" upłynął nam w radosnej atmosferze. Było dużo zabawy, występów naszych uczniów, konkursów i... radości. Uroczystego otwarcia Festynu dokonała Pani Dyrektor Jolanta Sołtys. Odwiedził nas również Wójt naszej Gminy p. Krzysztof Urbaś, który jest absolwentem naszej szkoły. Pierwsze występy należały oczywiście do przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki i tańczyły, wystąpiły też w pokazie karate. Później można było obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu naszych uczennic Zuzi Lis i Angeliki Kiełszni wraz z partnerami, posłuchać piosenek znanych artystów w wykonaniu naszych uczniów oraz występów poszczególnych klas. W zabawie królowały dmuchańce, budka fotograficzna, warsztaty garncarskie i bębniarskie. W przerwie można było zjeść bigos, frytki czy kiełbaskę z grilla oraz pyszne ciastka i lody. Na twarzach dzieci widać było uśmiech. A przecież o to chodziło! Ciszymy się, że byliśmy tutaj razem! Do zobaczenia za rok!

Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć jak się bawiliśmy!  

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com