Aktualności

Turniej Tańca Przedszkolaków

13 maja w naszej szkole miał miejsce II Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego pod honorowym patronatem Wójta naszej Gminy oraz Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych. Podczas turnieju przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale! Udowodniły, że taniec jest dla każdego! Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i dyplomy. Występ przedszkolaków uatrakcyjnił pokaz tańca towarzyskiego naszej uczennicy klasy 6 - Zuzi Lis oraz absolwenta naszej szkoły - Łukasza Wrony.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy z własnej inicjatywy utworzyli kawiarenkę. Można było dostać tutaj kawę, herbatę i pyszne domowe ciastko. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znowu na tak wspaniałym turnieju!

Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE
Szkoła Podstawowa
im. Lotników Polskich Przedszkole  

sekretariat@zpodys.pl

Godziny pracy sekretariatu 8:00 - 15:00
81 756 13 14
ul. Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn Poland

Inspektor Ochrony Danych
 
kzolkiewska.iod@gmail.com