• Nasze sukcesy

        • ROK  SZKOLNY  2020/2021

          SYNAPSIK - konkurs ogólnopolski MEN

          Laureat - Marek Nowakowski kl. 1B

          Laureat - Bartoz Kurzempa kl. 1B

          „Bożonarodzeniowa dekoracja”  - konkurs fotograficzny

          Nagrody otrzymali:

          Michał Żmuda kl. 6B

          Klara Masłowska kl. 4


          "Moja noworoczna kartka i życzenia na Nowy 2021 Rok" -  Gminny konkurs plastyczny

           

          I miejsce – Barbara Ikwanty, kl. 6B

          I miejsce – Klara Masłowska, kl. 4

          II miejsce – Rafał Żmuda, kl. 4

          Wyróżnienie – Jan Marczewski, kl. 4

          Wyróżnienie – Filip Duda, kl. 4

          Wyróżnienie – Michał Żmuda, kl. 6B

          Wyróżnienie – Wojciech Zych, kl. 4

          Konkurs Plastyczny pt. „Choinkowa Ozdoba” organizowany pod patronatem Wójta Gminy Niemce przez GOK.

          W kategorii II: IV-VIII klasa szkoły podstawowej

          II miejsce -Barbara Ikwanty kl. 6B

          III miejsce ex aequo -  Rafał Żmuda kl. 4

          Wyróżnienia:  Laura Zaręba  kl. 6B

           

           ROK  SZKOLNY  2019/2020

          XV Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane Melodie"

          II miejsce: Zuzanna Piłat kl. 2 (w kat. klas 1 -3, soliści), opiekun - p. Karolina Długosz
          wyróżnienie: Dominika Fifowska kl. 5b  (w kat. klas 4 -8, soliści), opiekun - p. Karolina Długosz

          V Gminny Turniej Unihokeja

          I miejsce: Mateusz Stefaniak, Michał Manel, Franek Drozd, Gracjan Kupisz, Nikola Mrozek (kl.6), Patryk Piłat (kl. 5a),  opiekun - p. Anita Wojniak - Kołodziejak

          Olimpiada wiedzy Archimedes plus

          Tytuł Laureata: Gabriela Buzek - Czarnolas, Adrian Dolatowski, Rafał Żmuda  kl. 3, opiekun -p. Jolanta Augustyńska, Hieronim Siedlecki kl. 5b, opiekun - p. Paulina Kaznowska, Michał Manel kl. 6, opiekun - p. M. Klejszmit

          Ogólnopolski Konkurs MEN "SYNAPSIK"

          Tytuł Laureata: Daria Kozłowska, Gabriel Bloch kl. II, opiekun -p. Agnieszka Mitrut

          Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa"

          Nagrodzeni w kategorii przedszkola

           

          I miejsce: Marcel Drzewiecki, Przedszkole w Dysie, 

          wyróżnienie: Henryk Paluch, Przedszkole w Dysie, 

          wyróżnienie: Sandra Szczepanek, kl. I, 

           

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" (IV edycja)

          Nagrodzeni w kategorii przedszkola

           

          III miejsce: Franciszek Marczewski, Przedszkole w Dysie, opiekun p. Magdalena Kasperek

           

          Kategoria klas VII –VIII 

           

          Wyróżnienie: Katarzyna Krocz, kl. VII, opiekun p. Iwona Domownik

          Wyróżnienie: Dawid Cyrankiewicz, kl. VIII, opiekun p. Iwona Domownik

           

          Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "You can sing" (V edycja)

          III miejsce: Patrycja Lipska, Laura Zaręba, Kornelia Kupisz, kl. VIII, 

          Konkurs Plastyczny Województwa Lubelskiego "Europejskie Lubelskie"

          Wyróżnienie: Zofia Stefaniak, kl. I,
          Wyróżnienie: Alicja Stefaniak, kl. V,

           

               ROK  SZKOLNY  2018/2019

          Gminny Turniej Szachowy

          III miejsce - Michał Porzak kl. 5, Laura Zaręba, Hieronim Siedlecki,  Kamil Filipek kl. 4b, (opiekun - p. W. Dudek)

          Gminny Konkurs Literacki " Zasłużeni Polacy dla Gminy Niemce"

          II miejsce - Paweł Capała, kl. 6 (opiekun - p. B. Podleśna - Kaczor)

                ROK  SZKOLNY  2017/2018

          VII Gminny Konkurs "Wiosenne Spotkania Taneczne"

          II miejsce - zespół Dys Dance (Lena Duda, kl. 5, Julita Siennicka, kl. 4, Iza Sipta, Ala Stefaniak, kl. 3a, Gabriela
                             Buzek - Czarnolas, Maja Mitrut, Klara Masłowska, kl. 1) 

          III miejsce - Paweł Capała kl. 5

          VI Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki"

          III miejsce - Hieronim Siedlecki kl. 3b (opiekun - p. Barbara Fifowska)

          XIV Gminny Konkurs Pięknego Czytania 

          wyróżnienie - Dominika Fifowska kl. 3b (opiekun - p. Barbara Fifowska)

          Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje Gminne)

          III miejsce - Magdalena Tomasiak, Zuzanna Lis, Angelika Kiełsznia, Julia Woźniak kl. 7a (opiekun - p. Iwona Domownik)

          VI Gminny Konkurs Interdyscyplinarny "Primus Inter Pares"

          II miejsce - Dominika Pyda kl. 3a (opiekun - p. Marta Antczak - Wójtowicz)

          III miejsce - Julia Woźniak kl. 7a (opiekun - p. Iwona Domownik)

          Konkurs Plastyczny "Robot Przyszłości"

          Nagroda główna za rozpowszechnianie informacji o konkursie (opiekun - p. Jolanta Augustyńska) 

          Konkurs Plastyczny "Robot Przyszłości" 

          I miejsce - Klara Masłowska (kl. 1), opiekun - p. Jolanta Augustyńska

          Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzież zapobiega Pożarom"

          V miejsce - Fabian Filipiak (kl. VI), opiekun - p. Iwona Domownik

          Konkurs Plastyczny "100-lecie Niepodległości Polski 2018" 

          I miejsce - Katarzyna Krocz (kl. V), opiekun - p. Iwona Domownik

          II miejsce - Fabian Filipiak (kl. VI), opiekun - p. Iwona Domownik

          III miejsce - Julia Woźniak (kl. VII), opiekun - p. Iwona Domownik

          III Gminny Turniej Unihokeja

          I miejsce: Adam Biernacki, Paweł Capała, Patrycja Małyska, Maciej Żak (kl. 5), Oliwia Korbus, Oskar Kupisz,
                          Fabian Filipiak, (kl. 6), Krzysztof Supryn, Rafał Osiński (kl. 7), opiekun - p. Anita Wojniak - Kołodziejak

          XVII Gminny Festiwal Poezji Dziecięcej

          II miejsce: Krystian Snopkowski kl. 1 (w kat. klas 0 -2), opiekun - p. Jolanta Augustyńska

          III miejsce: Nikola Mrozek kl. 4 (w kat. klas 3 -4), opiekun - p. Beata Podleśna - Kaczor

          Eliminacje do wojewódzkiego etapu Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

          Laura Filipiak kl. 4, opiekun - p. Iwona Domownik

          XIII Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane Melodie"

          III miejsce: Iza Sipta, Dominika Pyda, Milena Niećko, Alicja Stefaniak kl. 3a, opiekun - p. Marta Antczak - Wójtowicz 

          wyróżnienie: Kacper Gał kl. 4, opiekun -  p. Jolanta Sołtys

          Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie 2017"

          III miejsce: Julia Woźniak kl. 7, opiekun - p. Iwona Domownik

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom"

          Nagrodzeni w kategorii przedszkola

           

          I miejsce: Maciej Lewandowski, opiekun p. Iwona Lewandowska

          III miejsce: Maja Manel, opiekun p. Małgorzata Manel

          Wyróżnienie: Zofia Stefaniak, opiekun p. Joanna Podkowa-Stefaniak

           

          Kategoria SP klas I - III

           

          Wyróżnienie: Michał Żmuda, opiekun p. Jolanta Żmuda

           

           Kategoria SP klas IV –VI

           

          Wyróżnienie: Laura Filipiak, opiekun p. Iwona Domownik

          Wyróżnienie: Katarzyna Krocz, opiekun p. Iwona Domownik

           

          Kategoria klas VII –VIII lub II – III gimnazjum:

          I miejsce: Julia Woźniak, opiekun p. Iwona Domownik

           

                                 

          VII Gminny Turniej Szachowy - III miejsce

          Michał Porzak, Michał Manel, Michalina Mizińska (4a), Michał Żmuda (3b) 

          ROK  SZKOLNY  2016/2017 

          VI Gminny Konkurs "Wiosenne Spotkania Taneczne"

          II miejsce - Paulinka Zaranko kl. Ia w kat. klas I - III,

          II miejsce - Zuzanna Lis kl. VIa w kat. klas IV - VI

          XIII Gminny Konkurs Pięknego Czytania

           II miejsce - Nikola Mrozek kl. IIIa (opiekun - p. Jolanta Augustyńska)

          V Gminny Konkurs Interdyscyplinarny "Primus Inter Pares"

           III miejsce - Urszula Skakun kl. IIIa (opiekun - p. Jolanta Augustyńska)

          Gminny Konkurs Plastyczny pt. "Maria Kownacka oczami dzieci - moi ulubieni bohaterowie"

          I miejsce - Karolina Filipek k. IIa (opiekun - p. Marta Antczak)

          II miejsce - Marianna Mizińska kl. Ia (opiekun - p. Elżbieta Lisiak) 

          III miejsce - Alicja Stefaniak kl. IIa (opiekun - p. Marta Antczak)

          III Gminne Prezentacje Teatralne

          wyróżnienie - Koło Teatralne "Kurtyna", przedstawienie pt. "Dorosłość" (opiekun - p. Beata Kurant)

          Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną Gminy Niemce "Wielkanoc 2017"

          wyróżnienie - Laura Filipiak w kat. klas I - III, (opiekun - p. Jolanta Augustyńska)

          II Gminny Turniej Unihokeja

          II miejsce - Paweł Capała kl IV, Adam Biernacki kl. IV, Dawid Kubić kl. V, Oskar Kupisz kl. V, Oliwia Korbus kl. V, Rałał Osiński kl. VI, Krzysztof Supryn kl. VI, (uczniów przygotowała p. Anita Wojniak - Kołodziejczak)

          XII Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane Melodie"

          wyróżnienie - Kacper Gał (śpiew), Julia Kozłowska, Laura Filipiak, Michalina Mizińska (taniec) (kl. IIIa)   (w kategorii zespół), (uczniów przygotowała p. Katarzyna Wolanin),

          XVI Gminny Turniej Poezji Dziecięcej

          I miejsce - Nikola Mrozek (kl. IIIa) w kat. klas III-IV, (uczennicę przygotowała p. Jolanta Augustyńska), 

          I miejsce - Angelika Kiełsznia (kl. VIa) w kat. klas V-VI, (uczennicę przygotowała p. Agnieszka Kula), 

          VII Diecezjalny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych

          III miejsce - koło teatralne klas I - III (uczniów przygotowały: p. Marta Antczak, p. Jolanta Augustyńska) 

          V Diecezjalny Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

          II miejsce - Barbara Ikwanty, Michał Żmuda (kl. IIb), (praca pod kierunkiem rodzica),

          III miejsce - Kacper Kłaczkiewicz (kl. IVa), (praca pod kierunkiem rodzica).

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom"

          I miejsce - Kacper Kłaczkiewicz (kl. IVa), (praca pod kierunkiem rodzica), 

          wyróżnienie - Kasia Krocz (kl. IVa), (praca pod kierunkiem rodzica),

          III miejsce - Ania Krocz (kat. przedszkole), (praca pod kierunkiem rodzica).

           Ogólnopolski Test Ortograficzny 2016

          Tytuł Mistrza Ortografii - Kacper Gał (kl.3a), (ucznia przygotowała p. Jolanta Augustyńska)

          Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "You can sing" (III edycja) - Rudka Kozłowiecka 2016.

          wyróżnienie - Patrycja Lipska, Lena Duda, Arleta Małek, Aleksandra Pawłowska, Amanda Pytka

          (uczennice przygotowały do występu: p. Jolanta Sołtys i p. Renata Boczkowska - Majewska)

           Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Lotnictwo polskie w oczach dzieci”.

          II miejsce - Julia Woźniak

          (uczennicę przygotowała p. Iwona Domownik)

                                                           ROK  SZKOLNY  2015/2016 

          Gminny Konkurs Taneczny „Wiosenne spotkanie Taneczne – Krasienin 2016.

          III miejsce - Paweł Capała  kl. III

          II miejsce - Angelika Kiełsznia kl. V

          III miejsce - Dyskotki” z oddziału „0” w składzie: Antoś Drozd, Michał Capała, Olo Duda, Maja                               Głowacka, Mania Mizińska, Jaś Marczewski, Dawid Pachuta, Agatka Tomasiak,                                 Paulinka Zaranko i Maja Żak.

          12. WEEKEND  POLSKA  BIEGA

          III Miejsce - Laura Filipiak (kl. II)

          III Miejsce - Kuba Grelewski (kl. II)

          IV Miejsce - Dawid Pachuta ("0")

          III Miejsce - Julia Mitrut (kl. VI)

          V Miejsce - Natalia Pocek (kl. VI)

          VIII Miejsce - Rafał Osiński (kl. V)

           

          VI  GMINNY  TURNIEJ  KLAS  SZÓSTYCH  O  PUCHAR  IMIENIA   BŁ. BPA WŁADYSŁAWA GORALA W  CIECIERZYNIE

          II Miejsce

          XII Gminny Konkurs Pięknego Czytania

          wyróżnienie - Arleta Małek (kl.III)

          IV Gminny Konkurs Interdyscyplinarny Primus Inter Pares

          III miejsce - Katarzyna Krocz (kl.III)

          I Turniej Unihokeja 

          II miejsce - drużyna ZPO

          GMINNY ETAP XVIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
          I MŁODZIEŻY 2015/2016 POD HASŁEM „W TROSCE O NASZE BEZPIECZEŃSTWO”

          I Miejsce - Filip Kłaczkiewicz (kl. IV) 

          XV Gminny Turniej Poezji Dziecięcej w Ciecierzynie

          Nagroda Specjalna ufundowana przez Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach dr Grzegorza Niećko

          Patrycja Niedoborek

          kategoria V - VI:

          Miejsce II:   Angelika Kiełsznia kl. V

          Miejsce III:  Magdalena Tomasiak kl. V

           

          XI POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI „Niezapomniane melodie”  Ciecierzyn 2016

          Kategoria: dzieci 5 i 6 – letnie i klasy I - III szkoły podstawowej

          SOLIŚCI

          Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego

          Przedszkole - Patrycja Niedoborek

          Nagroda Specjalana Starosty Lubelskiego

          Paweł Capała kl. III

          IV Diecezjalny konkurs na najpiękniejszą szopkę i ozdobę świąteczną 18.12.2015 r.:

          Katarzyna Krocz i Patrycja Małyska kl. III - 2 miejsce w kat. szopki;

          Patrycja Lipska kl.IV - 3 miejsce w kat. szopki;

          Fabian Filipiak kl. IV - wyróżnienie;

          Kinga Gawrońska kl.III - 2 miejsce w kat. ozdoby wiszące

          Juli Woźniak kl.V - 2 miejsce w kat. ozdoby wiszące;

    • Kontakty

      • ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DYSIE Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich Przedszkole
      • sekretariat@zpodys.pl
      • Godziny pracy sekretariatu 7:45 - 14:45
      • 81 756 13 14
      • ul.Lotników Polskich 4, Dys 21-003 Ciecierzyn
      • Inspektor Ochrony Danych kzolkiewska.iod@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych